Osalejad 2017

Õhtujooksu hooajapääse 2017

Nr Võistleja ees- ja perekonnanimiSuguVõistluskategooriaVanuseklass
1 Elar TarkusMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
2 Meelis JuursooMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
3 Björn PunaMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
4 Hendrik KangroMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
5 Ülo LuukaMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
6 Raido MatsonMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
7 INGRID SAARNaisedKõnd40+ (1976 ja vanemad)
8 Maia BoltovskyNaisedJooks40+ (1976 ja vanemad)
9 Reena UndlaNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
10 Kadi HekkiNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
11 Ando ViispertMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
12 Kaarel KuusikMehedKõndPõhiklass (1977-1998)
13 Tarmo LahtMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
14 Kristi LillNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
15 Erkki MetsaMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
16 Mari MetsNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
17 Ingrit ErnitsNaisedJooks40+ (1976 ja vanemad)
18 Silvia SaarniitNaisedJooks40+ (1976 ja vanemad)
19 Urmas KoorMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
20 Merily TagametsNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
21 Taive LeisNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
22 Brit PadjusNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
23 Sven PadjusMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
24 Juhani UriMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
25 Martin OjokasMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
26 Ethel RahumägiNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
27 Raul KangurMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
28 Triinu KriisaNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
29 Mati ArendMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
30 Kadri VollmerNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
31 Sigrid PurgatsNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
32 Kaidu VasarMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
33 RaulMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
34 Hanna UtsarNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
35 Janek SuurojaMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
36 Joonas PüviMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
37 Kristo RaudMehedJooksPõhiklass (1977-1998)

Õhtujooks 2017 IV etapi registreerunud

Nr Võistleja ees- ja perekonnanimiSuguVõistluskategooriaVanuseklass
1 Geir- Kristjan kääriMehedJooks18 (1999 ja nooremad)
2 Aivar LankovMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
3 Evelin PellenenNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
4 Kalle LellepMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
5 Asko LaanisteMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
6 Riin RebaneNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
7 Ivo LeitoMehedKõnd40+ (1976 ja vanemad)
8 Liina VähiNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
9 Anne-Ly võlliNaisedJooks40+ (1976 ja vanemad)
10 Mari OjakiviNaisedKõndPõhiklass (1977-1998)
11 Anni AllikaltNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
12 Mihkel IlissonMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
13 Martin AdusooMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
14 Martin AdusooMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
15 Martin AdusooMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
16 Martin AdusooMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
17 Martin AdusooMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
18 Martin AdusooMehedJooksPõhiklass (1977-1998)
19 Kaisa ParmNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)
20 Tiit PaluMehedJooks40+ (1976 ja vanemad)
21 Markus Joonas PaluMehedJooks18 (1999 ja nooremad)
22 Liisi KokkNaisedJooks40+ (1976 ja vanemad)

Õhtujooks 2017 V etapi registreerunud

Nr Võistleja ees- ja perekonnanimiSuguVõistluskategooriaVanuseklass
1 Geir- Kristjan kääriMehedJooks18 (1999 ja nooremad)
2 Liina VähiNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)