Osalejad 2018

Õhtujooksu hooajapääse 2018

Nr Võistleja ees- ja perekonnanimiSuguVõistluskategooriaVanuseklass
1 Kerli Johanson-PurgaNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
2 Kstina VallimäeNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
3 Raul KangurMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
4 Martin OjokasMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
5 Taive LeisNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
6 Kaari TalvetNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
7 Liisi KokkNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
8 Kaarel-Paulus KaeramaaMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
9 INGRID SAARNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
10 Ilmar TagelMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
11 Triin LaukNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
12 Monika AdamsonNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
13 Janek SuurojaMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
14 Sven PadjusMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
15 Brit PadjusNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
16 Raido MatsonMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
17 Deniss SalmijanovMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
18 Kai KaljumäeNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
19 Juhani UriMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
20 Michelle SuurNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
21 Maichl SuurNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
22 Björn PunaMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
23 Ando ViispertMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
24 Külli PirksaarNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
25 Silvia SaarniitNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
26 Janika JakobsonNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
27 Robert UngaMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
28 Reet PaatsiNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
29 Alari KannusMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
30 Kristjan TimmuskMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
31 Liivi TürbsalNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
32 Annely PõldaruNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
33 Gerda SillasteNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)

Õhtujooks 2018 IV etapi registreerunud

Nr Võistleja ees- ja perekonnanimiSuguVõistluskategooriaVanuseklass
1 Heiki RoletskyMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
2 Toomas NaaberMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
3 Asko LaanisteMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
4 Triinu BergmannNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
5 Mari OjakiviNaisedKõndPõhiklass (1978-1999)
6 Mihkel IlissonMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
7 Aire HulkkoNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
8 Piia LiigandNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
9 Jaanika KurgjärvNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
10 janekMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
11 Anti ReimanMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
12 Sille RellNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
13 Katrin TrummNaisedJooks40+ (1977 ja vanemad)
14 Epp KuljusNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
15 Raili IlvesNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
16 Meelis PiirisaluMehedKõndPõhiklass (1978-1999)
17 Keelia HallapNaisedJooksPõhiklass (1978-1999)
18 Robert TiismusMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)
19 Holger TiismusMehedJooks18 (2000 ja nooremad)
20 Jaanus BurkMehedJooksPõhiklass (1978-1999)
21 Riina sinimägiNaisedKõnd40+ (1977 ja vanemad)
22 Meliko SiniorgMehedJooks40+ (1977 ja vanemad)

Õhtujooks 2018 V etapi registreerunud

Nr Võistleja ees- ja perekonnanimiSuguVõistluskategooriaVanuseklass
1 Marge TürnNaisedJooks40+ (1976 ja vanemad)
2 Aire HulkkoNaisedKõnd40+ (1976 ja vanemad)
3 Jaanika KurgjärvNaisedJooksPõhiklass (1977-1998)