I etapi juhend

Toimumise aeg ja koht

Õhtujooksu I etapp toimub 26. aprill 2017 Tartus, võistluskeskus asub Tartu Laululava kaare ees. Start antakse kell 20.20 ning finiš suletakse kell 23.00

Rada

Start võistlusele antakse Tartu laululava esiselt platsilt. Rada kulgeb laululava vasakpoolse tiiva alt Tähtvere tänavale ning edasi suundub peale vasakpööret mööda kergliiklusteed Emajõe suunas. Emajõe äärde jõudes pöörab rada paremale. Peale Kroonuaia ning Vabadussilla alt läbi jooksmist liigutakse Vabadussilla peale, kust suundub rada Ülejõe parki. Pargis kulgeb ring suunaga Kaarsilla poole, kuid pisut enne silda pööratakse jõe ääres kulgevale kergliiklusteele, mida mööda joostakse jõe teisel kaldal taaskord Vabadussilla ning Kroonuaia silla alt läbi. Edasi keerab rada Kroonuaia sillale. Peale silla ületust suundub trass jõe kaldal kulgevale kergliiklusteele suunaga Tähtvere spordipargi poole. Rada möödub Supilinna tiigist ning pöörab peale seda vasakule. Tähtvere tänavalt keerab rada paremale ning jõuab ringiga F.Tuglase tänava ületuseni. Peale seda ootab võistlejaid Laulupeo puiestee ületus ning Tähtvere pargi ring enne kui suundutakse läbi kahe tasandi laululava esisel platsil olevasse finišisse.

Vaata rajakaarti SIIT

Osalemine ja vanusegrupid

  • N/M18   - 1999 ja nooremad
  • N/M       - 1977- 1998
  • N/M40+ - 1976 ja vanemad

Põhidistantsil võivad osaleda kõik 2005 ja varem sündinud jooksuhuvilised, kellel on piisav treenitus antud võistlusdistantsi läbimiseks.

Registreerimine ja stardimaksud

Eelregistreerumine toimub interneti teel, aadressil www.ohtujooks.ee. Registreerumiseks tuleb täita registreerumisankeet. Osalustasu tuleb kanda MTÜ Meeleolusport arveldusarvele EE131010220247924227 (SEB). Selgitusse palume kindlasti kirjutada „Õhtujooks“/ “Õhtukõnd“ ja arve number (nt „Õhtujooks või Õhtukõnd, arve 219918710“). Registreering on lõplikult kinnitatud peale osalustasu maksmist. Eelregistreerimise hind kehtib vaid õigeks ajaks tasutud makse puhul. Eelregistreerunud osaleja, kes soovib maksta osalustasu võistluspäeval kohapeal, peab seda tegema kohapealse hinnakirja järgi. Klubide ja ettevõtete pingereas punktide kogumiseks hooaja lõikes tuleb registreerimisel vastavasse lahtrisse kirjutada oma kooli või ettevõtte nimi. Kui soovite ettevõttele või klubile arvet, siis palume sellest teavitada ohtujooks@meeleolusport.ee

Võistluskategooria

Kuni 17.04.17

18.04.17-24.04.17

26.04.17

Jooks

8€

11€

15€

Jooks - soodushind*

7€

10€

15€

Kõnd

7€

10€

15€

Kõnd - soodushind*

6€

9€

15€

*Alla 18-aastastel ja üle 60-aastastel kehtib soodushind

 

Numbrite väljastamine, viimase minuti registreerimine ja ümberregistreerimine on avatud võistluspäeval võistluskeskuses alates 2 tundi enne starti kuni stardipaugu andmiseni. Võistluskeskuses ümberregistreerimise (nime või distantsi muutmine) tasu on 5 EUR.

Osavõtutasu sisaldab

Tähistatud, turvatud rada, rinnanumbrit, elektroonilist ajavõttu, pakihoidu, riiete vahetamise võimalust, vajadusel meditsiinilist abi, spordijooki rajal ja finišis ning toitlustust.

Ajavõtt ja tulemused

Ajavõtt toimub elektrooniliselt. Tulemused avaldatakse kohapeal ning hiljem internetis ametlikul ürituse kodulehel www.ohtujooks.ee

Võitjate selgitamine ja autasustamine

Igal etapil autasustatakse meeste ning naiste absoluutklassi kolme parimat lõpetajat medali ning esemeliste auhindadega. Iga vanuserühma kolme paremat autasustatakse medaliga.

Võidetud auhindu on võimalik kätte saada 14 kalendripäeva jooksul peale võistluse toimumist (välja arvatud riknevad tooted)!

Lisainfo

  • Võistlusnumber tuleb kinnitada originaalsuuruses rinnale (võistlusnumbreid ei tohi kokku voltida).
  • Teed on osaliselt liikluseks ning teistele kasutajatele samuti avatud. Ohutuse huvides on osavõtjad kohustatud järgima liikluseeskirju, juhinduma liiklusmärkidest ja liikluse reguleerijate märguannetest.
  • Võistluskeskuses ja rajal on tagatud osalejatele meditsiiniline abi.
  • Ürituse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (Force Majeure) osavõtumaksu ei tagastata. Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata.
  • Kaotatud ja leitud asjad tuleb üle anda sekretariaadile.
  • PS! Kuna rajal võib esineda vähese valgusega lõike, siis soovitame võimalusel kaasa võtta pealambi!

Korraldaja:

Võistlust korraldab MTÜ Meeleolusport, projektijuht on Janelle Uibokand. Lisainfo ja küsimused: janelle@meeleolusport.ee või +372 553 4445