Uudised

Uudised

Tiidrek Nurme võitis Õhtujooksu III etapi
 

Kolmapäeva õhtul Tartus A. Le Coq Sport Spordimaja kõrvalt sai stardi järjekorras kolmas Õhtujooksu etapp. 6, 3km pikkune jooksu- ja kõnnietapp meelitas kohale mitmeid spordisõpru ja ka tippsportlasi.

Õhtujooksu III etapp stardib uuel rajal!

Õhtujooksu sarja järjekorras kolmas etapp saab stardi juba 30. augustil A.Le Coq Sport spordimaja juurest, kust jooksjad suunduvad täiesti uuele trassile. Rada pakub mitmekülgselt nii maastikuradu kui kõvakattega asfaltteid ning kauneid vaateid Emajõele. Distantsi pikkuseks tuleval etapil on 6,3km ning on ideaalne võimalus veeta enne uue kooliaasta algust õhtu sportlikult!

Õhtujooksu teisel etapil võidukad Birgit Pihelgas ja Rauno Reinart!

24. mail toimunud Õhtujooksu sarja II etapil võidutses sarjas esmakordselt SK ProRunneri esindaja Rauno Reinart, kes läbis 7,3km pikkuse distantsi ajaga 24 minutit ja 23 sekundit. Teise koha saavutas meeste üldarvestuses Karel Viigipuu ning kolmandana finišeeris Rainer Nisloni. Naiste arvestuses võttis käesoleval hooajal taaskord tugeva tulemusega juba teise võidu Birgit Pihelgas, kes läbis distantsi 27 minuti ning 29 sekundiga. Teisele poodiumiastmele tõusis SK Jooksupartneri/CYCLON klubi esindaja Sille Puhu, kes edestas SK ProRunneri esindaja Minna Kuslapit.

Õhtujooksu II etapp alustab juba loetud tundide pärast!

Täna toimub Õhtujooksu võistlussarjas teine etapp. Start 7,3 km pikkusele ringile antakse Võru 171 aadresil, Ringtee postkontori vahetust lähedusest, kell 20.20. Kes ei ole end veel registreerida jõudnud, siis registreerimine võistluspaigas koha peal on avatud kuni võistluse alguseni. 

Õhtujooksu teisele etapile on registreerunud enam kui 200 jooksusõpra. Stardinimekirjade ja online tulemustega saate tutuda meie kodulehe TULEMUSED lehel.

Õhtujooks alustab oma teist hooaega juba 5-etapilisena!

Õhtujooks alustab oma teist hooaega juba 26. aprillil Tartu Laululaval, kus start 7,3km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile antakse kell 20.20. Võistlussarja teine etapp leiab aset 24. mail, kolmas aga suve lõpul 30.augustil. Sarja neljas etapp stardib 11. oktoobril ning hooaega lõpetav viies etapp toimub vaid mõned päevad enne kadripäeva ehk kolmapäeval 22. novembril