Arhiiv

Uudised

Õhtujooksu I hooaeg sai väärika punkti!

Õhtujooksu I hooaja finaaletapile registreerus 222 jooksu- ja kõnnihuvilist. 7,7km pikkuse distantsi läbis kõige kiiremini ka varasemad 3 etappi võitnud Olavi Allase ajaga 24.38. Allase järel jõudis finišisse Karel Hussar ning poodiumi kolmandale astmele tõusis Ats Sõnajalg. Naiste arvestuses võttis oma hooaja teise võidu Sille Puhu ajaga 30.07. Konkurentsi pakkusid võitjale teisele kohale tulnud Kristel Sibul ja Minna Kuslap.

Õhtujooksu I hooaja viimane etapp koputab uksele

Õhtujooksu I hooaeg on lõpusirgele jõudmas. 23. novembril, kell 19.19 antakse start Õhtujooksu viimasele 7,7 km pikkusele etapile. Viimase raja näol on tegemist juba tuttavava rajaga, mida joosti ka möödunud aasta novembris, mil TÜ Kehakultuuriteaduskonna tudengid panid sellisele võistlusformaadile ilusa alguse.

Õhtujooksu III etapp tõi starti 162 jooksu ja kõnnisõpra

Õhtujooksu III etapp on oma eduka lõpu saanud! Mõned päevad enne Tartu Linnamaratoni trotsis sügisest ning tuulist ilma 162 jooksu ja kõnnisõpra.

Sarja kolmandale etapile antakse start juba 28. septembril

Õhtujooksu 7,3 km pikkuse III etapi lähe antakse 28. september kell 19.19 Tartu Ringtee postimaja lähistel, aadressil Võru 171.

Õhtujooksu II etapi võitsid Sille Puhu ning Olavi Allase

1. juunil toimunud Õhtujooksu jooksusarja II etapp möödus südasuvises soojuses. 6,7km pikkusele jooksudistantsile startis 187 jooksusõpra ning kõnnile 33 osavõtjat.