Arhiiv

Uudised

Õhtujooksu II etapile on eelregistreerunud rekordarv võistlejaid

Õhtujooksu sarja II etapp leiab aset juba homme, 1. juunil, algusega 20.20, Raadi mõisapargis. 6,7 km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile on eelregistreerunud rekordarv osalejaid 218. 

Õhtujooksu II etapp saab stardi 1. juunil Raadi mõisapargis

Õhtujooksu II etapi stardipauk antakse juba 1. juunil, kus 6,7 km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile starditakse kell 20.20 kaunis Raadi mõisapargis.

 

Õhtujooksu I etapil võidutsesid Olavi Allase ning Grete Tõnne

27. aprillil toimunud Õhtujooksu jooksusarja I etapil õnnistati korraldajaid ja osalejaid imeilusa kevadilmaga. 7km pikkusele jooksudistantsile suundus 167 ning kõnnile 21 osalejat.

Täna, 27. aprilli õhtul, kell 20.20 saab avastardi Õhtujooksu esimene hooaeg. 

Õhtujooksu esimene hooaeg saab alguse täna, 27. aprillil, algusega kell 20.20 Tartu Lauluväljakul. Esimesele etapile 2016 aasta neljaetapilises võistlussarjas on eelregistreerunud 188 jooksu ja kõnnisõpra, kuid kõikidel soovijail on võimalus jooksule/kõnnile registreeruda ka koha peael. Stardiprotokolliga saate tutvuda SIIN.

 

Õhtujooks alustab oma esimest hooaega 27. aprillil Tartu Laululaval.

Õhtujooks alustab oma esimest hooaega 27. aprillil Tartu Laululaval, kus stardipauk antakse 7km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile kell 20.20. Võistlussarja teine etapp leiab aset 1. juunil lastekaitsepäeval, kolmas aga juba sügisel 28. septembril. Möödunud aastal osalenutele tuttav ning 2016 aastal viimane, neljas, etapp toimub pisut enne kadripäeva ehk 23. novembril.