Arhiiv

Uudised

Õhtujooksu kolmanda hooaja avaetapil võidutsesid Sille Puhu ning Olavi Allase

Õhtujooksu kolmanda hooaja avaetapil pakkusid ilmaolud taaskord korraldajatele üllatusi, kui Emajõgi oli ennast üle kallaste pressinud võistlustrassile. Ajutiselt ehitatud ülekäik võimaldas aga kõikidel jooksjatel ja kõndijatel jõuda ohutult kuiva jalaga finišisse ning takistusjooksuks esimene etapp ei kujunenud.

Õhtujooksu kolmanda hooaja avaetapil stardivad tuntud multisportlased

Õhtujooksu kolmas hooaeg saab stardi juba homme, 18. aprillil Tartu Lauluväljaku lähistel. Tähtvere pargi ning Lauluväljaku vahel asuvast stardipaigast saavad 6,6km pikkusele jooksu- ja kõnnietapile lähte osalejad kell 19.19.

Õhtujooksu alustab kolmandat hooaega uuenenud rajal!

Õhtujooks alustab oma kolmandat hooaega juba 18. aprillil Tartu Lauluväljakul, kus start 6,6km pikkusele jooksu- ja kõnnidistantsile antakse kell 19.19. Sarja esimese etapi rada on läbinud mõningad muudatused ning pakub osalejatele seega pisut avastamisrõõmu! Õhtujooksu uuenenud rajaga on võimalik tutvuda kodulehel: http://ohtujooks.ee/juhendid/i-etapi-juhend/

Õhtujooksu II hooaeg lõppes rekorditerohkelt!

Õhtujooksu II hooaja finaaletapp toimus juba varasematest aastatest tuttaval 7,7km pikkusel Anne kanali äärest startinud trassil. Raja läbis kõige kiiremini teise sarjavõidu noppinud Olavi Allase ajaga 24.01, mis tähistab ka uut rajarekordit. Allase järel jõudis finišisse Ats Sõnajalg ning poodiumi kolmandale astmele tõusis Rauno Reinart. Naiste arvestuses võidutses aga esimest korda Jolanta Liepina ajaga 28 minutit ning 17 sekundit, mis lööb varasemad naiste võitjate ajad antud trassil.

Sarja kokkuvõttes...

Õhtujooksu finaaletapp stardib tuttavatel radadel!

22. novembril, kell 19.19 antakse start Õhtujooksu teise hooaja viimasele etapile. Viimase raja näol on tegemist juba tuttava rajaga, millega lõpetati hooaeg ka möödunud aastal.

Viienda etapi 7,7km pikkune rada algab Anne kanali juurest ning viib kõiki jooksjaid Ihaste suunal ja toob väikese ringiga, mille sisse jääb ka romantiline küünaldega teelõik, tagasi Anne kanali äärde finišisse.