Arhiiv

Uudised

Õhtujooksu kolmandal etapil viisid võidu koju Olavi Allase ning Minna Kuslap

A.Le Coq Sport spordimaja kõrvalt startinud Õhtujooksu kolmandal etapil noppis järjekordse etapivõidu Olavi Allase, kes liigub teise etapivõiduga ka taaskord sarja võidu suunal. Kuna Allasel on vahele jäänud sarja teine etapp, tuleb tiitlikaitsjal kindlasti järgneval kahel korralik tulemus kirja saada. Allase saabus 6,3km pikkuselt distantsilt finišisse uhkes üksinduses ajaga 19 minutit ning 14 sekundit parandades sellega oma mullust tulemust lausa 41 sekundi võrra. Teise koha napsas aga Martin Vilismäe ning kolmandale kohale platseerus Rauno Reinart.

Birgit Pihelgas jätkas Õhtujooksul võiduseeriat

Õhtujooksu kolmanda hooaja teisel etapil hellitas ilmataat korraldajaid ja osalejaid kauni päikselise ilmaga!

Teisel etapil võitis naistearvestuses favoriidiks peetud Peterspordi esindaja Birgit Pihelgas ajaga 26.56. Pihelgale oli see sarjas juba viiendaks etapivõiduks ja madalamate poodiumikohtadega seni sportlane Õhtujooksul startides leppinud pole. Teisele kohale tuli Minna Kuslap ning kolmanda koha naiste arvestuses napsas SK Prorunneri esindaja Triinu Bergmann.

Õhtujooksu II etapil stardib mullune sarja võitja

Õhtujooksu II etapp saab stardi juba homme, 23.mail Raadi mõisapargis kell 20.20. Seitsme kilomeetrine sarja teine osavõistlus pakub osalejatele mitmekülgsust nii erinevate pinnakatete kui kaunite vaadate poolest.

Õhtujooksu kolmanda hooaja avaetapil võidutsesid Sille Puhu ning Olavi Allase

Õhtujooksu kolmanda hooaja avaetapil pakkusid ilmaolud taaskord korraldajatele üllatusi, kui Emajõgi oli ennast üle kallaste pressinud võistlustrassile. Ajutiselt ehitatud ülekäik võimaldas aga kõikidel jooksjatel ja kõndijatel jõuda ohutult kuiva jalaga finišisse ning takistusjooksuks esimene etapp ei kujunenud.

Õhtujooksu kolmanda hooaja avaetapil stardivad tuntud multisportlased

Õhtujooksu kolmas hooaeg saab stardi juba homme, 18. aprillil Tartu Lauluväljaku lähistel. Tähtvere pargi ning Lauluväljaku vahel asuvast stardipaigast saavad 6,6km pikkusele jooksu- ja kõnnietapile lähte osalejad kell 19.19.